Ubytovňa SISI v Púchove - Príjemné ubytovanie za dostupné ceny!

 

Ubytovňa SISI ponúka zrekonštruované 1-lôžkové izby od 13 € za noc. Izby sú príjemné, každá izba má chladničku, televízor a vlastné sociálne zariadenie. Využívať môžete spoločenské priestory s vybavenou kuchynkou. Wifi je zadarmo.

 

 

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby. Každá izba má chladničku a televízor. Ubytovaní majú možnosť využiť kompletne zariadenú spoločenskú miestnosť. Zadarmo sa pripojíte aj na Wifi, parkovanie je pred budovou ubytovne.

 

 

V ponuke aj komfortné trojlôžkové izby, v ktorých nájdete televízor, chladničku a vlastné sociálne zariadenie. V izbách je aj zariadená kuchynská linka. Wifi je zadarmo, parkujete pred ubytovňou.

 

 

 

K dispozícií dvadsať 4-lôžkových izieb v príjemnom rodinnom prostredí. Využívať môžete spoločenské priestory - jedáleň s vybavenou kuchynkou. Wifi je zadarmo.

 

 

Kompletne zrekonštruované apartmány, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie (WC a sprchový kút). Postele sú samostatné, ale apartmány vieme nachystať aj pre svadobčanov či novomanželov.

 

 

 

Prečo sa ubytovať u nás?

Ubytovňa SISI sa nachádza pri centre mesta Púchov a zároveň pri diaľničnom privádzači, takže to budete mať blízko kamkoľvek sa vydáte. V cene ubytovania je parkovanie. Parkovisko je monitorované kamerami. Každá izba je vybavená chladničkou a TV. Pre náročnejších alebo pre rodiny, ktoré chcú byť ubytované spolu, sme v roku 2009 zrekonštruovali apartmány - majú vlastné WC a sprchu. Aj ostatné izby poskytujú moderné a príjemné ubytovanie, nakoľko Ubytovňa SISI bola komplexne zrekonštruovaná v roku 2008.

 

V roku 2015 po kompletnom zrekonštruovaní podkrovia sme zvýčšili kapacitu o 44 lôžok. Nové izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením. 

 

  • Ubytovanie od 7,00 € za osobu / noc.

  • Monitorované parkovisko, parkovanie v cene.

  • Každá izba má TV, chladničku a free WIFI.

  • Ubytovňa sa nachádza cca 1 km od centra mesta Púchov.

  • Cca 150 metrov od ubytovne je diaľničný privádzač (hlavný ťah na Zlín).

  • V areáli ubytovne je kaviareň.

  • Možnosť obedov v blízkej kaviarni Metropolis.

  • Najlacnejšie a najkvalitnejšie ubytovanie v Púchove a v okolí.